Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αντιμέτωποι με έντονες αποδοκιμασίες από τρίτεκνους βρέθηκαν σήμερα το πρωί οι βουλευτές της Χρυσής Αυγής, Ηλίας Κασιδιάρης και Ηλίας Παναγιώταρος.
Οι τρίτεκνοι, οι οποίοι πραγματοποιούσαν συγκέντρωση διαμαρτυρίας στο Σύνταγμα, κατά των επικείμενων περικοπών, επιχείρησαν να απομακρύνουν από τη συγκέντρωση τους δύο βουλευτές.
Όταν οι βουλευτές της Χρυσής Αυγής προσπάθησαν να συνομιλήσουν μαζί τους, μέρος των συγκεντρωμένων τους αποδοκίμασε, λέγοντας «έξω από εδώ».
Σύμφωνα με πληροφορίες, υπήρξε ένταση όταν ο Ηλίας Κασιδιάρης κινήθηκε εναντίον τους, λέγοντας «όχι σε μένα αυτά», χωρίς ωστόσο το επεισόδιο να λάβει σοβαρές διαστάσεις.
[via]