Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Βασίλης Τσιλιχρήστος για ακόμη μία Κυριακή θα βρεθεί στα decks του Villa Mercedes, στο μοναδικό dance worldwide dance party, μιξάροντας τις πιο πρόσφατες επιτυχίες με παλαιότερα αγαπημένα κομμάτια! Αυτή την Κυριακή 20 Απριλίου μαζί του στα decks θα βρεθεί ο dj Stelios Sakaretsios.
Οι πρώτοι 10 που θα αφήσουν σχόλιο στο post κερδίζουν από μία διπλή πρόσκληση για το πάρτι αυτής της Κυριακής! Οι νικητές δε θα ειδοποιηθούν με email, απλώς να ξέρουν [αν είναι στους δέκα πρώτους] το nickname με το οποίο άφησαν το σχόλιο θα είναι στη guest list του xblog.gr για δωρεάν είσοδο για αυτούς και ένα ακόμα άτομο!