Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τρίτος και τελευταίος ομιλητής στο προχθεσινό Open Coffee #25 στο Μουσείο Μπενάκη ήταν ο Φώτης Ευαγγέλου, ιδρυτής και Managing Director της Komrade. Ο Φώτης μας είπε την ιστορία σχετικά με το πώς ξεκίνησε το Joomlaworks και πώς έφτασε στο σημείο να περιλαμβάνεται στους κορυφαίους κατασκευαστές plugins για το Joomla διεθνώς. Στο βίντεο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε την παρουσίασή του, καθώς και τις ερωταπαντήσεις που ακολούθησαν αμέσως μετά.