Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Κάτι μου έλεγε τον τελευταίο καιρό ότι η συναυλία της Jennifer Lopez στην Αθήνα τελικά δε θα γίνει. Και τελικά.. βγήκα αληθινός. Κάτι πήρε το αυτί μου σήμερα σε διάφορα ΜΜΕ, αλλά η τελική ανακοίνωση ήρθε από τη Max Real Events.
Η J.Lo αποφάσισε τελικά να ακυρώσει την προγραμματισμένη περιοδεία της σε Αθήνα, Μπακού, Ντουμπάι, Μόσχα, Βομβάη και Σόφια.
Όχι δεν είχα βγάλει εισιτήριο για τη συναυλία. Αλλά εσείς που βγάλατε, μη σκάτε, θα πάρετε τα ευρώ σας πίσω μέχρι τελευταίου cent. Αντε γιατί είχα βαρεθεί να ακούω κάθε τρεις και λίγο στον Athens Dee Jay διαφημίσεις για τη “μοναδική” συναυλία της Ευρώπης!