Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Άννα Βίσση, Νάντια Χαλαμανδάρη, James Blunt χθες στο Island
Στην ίδια σκηνή θα βρεθούν -εκτός απροόπτου- απόψε ο James Blunt με την Άννα Βίσση, στη συναυλία του πρώτου στο Palais De Sport στη Λεμεσό. Χθες βράδυ, όπως αποκαλύπτει η Νάντια Χαλαμανδάρη στο zougla.gr, ο Blunt και η Βίσση συναντήθηκαν στο club restaurant Island, όπου και έφαγαν μαζί.
Εκεί ο γνωστός τραγουδιστής πρότεινε στην Άννα Βίσση να ταξιδέψει και εκείνη στην Κύπρο και να τραγουδήσει στη συναυλία στη Λεμεσό, πρόταση την οποία η Άννα αποδέχθηκε με μεγάλη χαρά.