Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Καταρχήν μου το έκαναν δώρο! Τι είναι?
Είναι το iZak! Μία φορητή συσκευή πολυμέσων και αποθήκευσης. Ένας εξωτερικός σκληρός δίσκος δηλαδή, τον οποίο εκτός από την κλασική χρήση του να τον συνδέεις με υπολογιστές και να αποθηκεύεις δεδομένα (έως 80 GB), μπορείς να τον συνδέεις με τηλεόραση και να βλέπεις ταινίες, φωτογραφίες ή να ακούς μουσική.
Κυρίως θα το χρησιμοποιώ σαν εξωτερικό σκληρό για να μεταφέρω δεδομένα από/προς τον υπολογιστή μου και όχι τόσο για να βλέπω δεδομένα στην τηλεόραση κλπ… Κουτί μου ήρθε… Έβαλα ADSL στις γιορτές, μου ΄σκασε και αυτό το δωράκι (290 ευρώ παρακαλώ)… Μια χαρά!
Δείτε περισσότερες πληροφορίες στου Παπασωτηρίου.