Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το iPod touch αποτελεί για εμένα τουλάχιστον έως τώρα το καλύτερο mp3 player (και όχι μόνο) που έχει βγει ποτέ. Με οθόνη 3,5″, touch interface, Wi-Fi, Safari, πρόσβαση στο YouTube κλπ κλπ είναι νομίζω ένα από τα πιο hot gadgets για τους απανταχού γκατζετάκηδες! Το Gizmodo δημοσιεύει αναλυτικό review για το iPod touch, ρίξτε μια ματιά για να ξέρετε κάτι παραπάνω μερικούς μήνες προτού έρθει και στην Ελλάδα.
[photo via]