Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Tom Dicson από την Blendtec ρίχνει στο blender κάθε νέο gadget που κυκλοφορεί και το κάνει σκόνη όπως καταλαβαίνετε! Δείτε πώς βγήκε το νέο iPhone 4S από το blender…
Από το blender του Tom της Blendtec έχουν περάσει ουκ ολίγα gadgets, smartphones, tablets κλπ…
Τα ρίχνει στο blender και μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα αυτά βγαίνουν off… Για την ακρίβεια βγαίνουν από το blender σε μορφή σκόνης!
Έτσι και το iPhone 4S δεν θα μπορούσε να έχει διαφορετική τύχη, μπαίνοντας στο blender του κυρίου Tom!
Απολαύστε το βίντεο!
iPhone 4S – Will It Blend?
Την ίδια τύχη είχε και το προηγούμενο iPhone 4! Να, δείτε εδώ!