Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εδώ και λίγες μέρες έχω στη διάθεσή μου ένα iPad 4ης γενιάς, το νέο tablet της Apple ή για να το θέσω καλύτερα το πολύ καλά αναβαθμισμένο iPad της Apple, αφού το iPad 4ης γενιάς είναι ίδιο με το iPad 3 μόνο που υπερτερεί σε κάποια σημεία, όπως για παράδειγμα έχει ταχύτερο επεξεργαστή και καλύτερα γραφικά.
Ξεκινάμε την παρουσίαση του iPad 4ης γενιάς με την εντυπωσιακή οθόνη Retina display, λοιπόν, με -τι άλλο;- το unboxing video!
Δείτε το unboxing video του iPad 4ης γενιάς!
Stay tuned, περισσότερα post για το iPad 4ης γενιάς έρχονται στην οθόνη σας!