Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ως γνωστόν, το iPad δεν διαθέτει θύρα USB, οπότε η σύνδεση με εκτυπωτή φαίνεται ότι είναι αδύνατη… Ποια είναι η λύση λοιπόν στο πρόβλημα «Πώς εκτυπώνω τα αρχεία μου από το iPad»;
Η απάντηση βρίσκεται στην παρακάτω φωτογραφία, που δημοσίευσε το theformgroup.com! Απλά γυρίστε το iPad με την οθόνη να κοιτάει προς τα κάτω και τοποθετήστε το στο scanner ή σε ένα φωτοτυπικό μηχάνημα!
😛 😛 😛