Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το Facebook στις 4 Φεβρουαρίου έχει γενέθλια και κλείνει τα 8 του χρόνια!
Στη αρχή η δημοφιλής πια πλατφόρμα προοριζόταν μόνο για τους φοιτητές του Harvard και το πρώτο της όνομα ήταν «Τhe Facebook».
Σήμερα έχει 800 εκατομμύρια εγγεγραμμένους χρήστες, δηλαδή το 40% όλων των ανθρώπων που χρησιμοποιούν το Διαδίκτυο παγκοσμίως και είναι το δεύτερο σε επισκεψιμότητα site παγκοσμίως μετά το Google!