Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ήρθε η ώρα για το πρώτο Greek Blogger Camp. Στο ξενοδοχείο Ios Palace στην Ίο διοργανώνεται στις 2 και 3 Ιουνίου 2007 το Greek Blogger Camp. Εκεί θα βρίσκονται ο Matt Mullenweg (δημιουργός του WordPress), ο Steve Smith (WordPress Tiger Admin & WordPress Feedburner plugin), ο Παναγιώτης Βρυώνης (πρώτος Έλληνας podcaster), ο Πάνος Σαμπράκος (OgilvyOne Executive Creative Director), ο Ηλίας Χατζής (Google Country Consultant στην Ελλάδα) και ο Γιώργος Παπαδάκης (Co founder Phaistos Networks).
Η συμμετοχή κοστίζει 30 ευρώ, ενώ όσοι επιλέξουν για τη διαμονή τους το ξενοδοχείο Ios Palace, στο οποίο θα πραγματοποιηθεί το Greek Blogger Camp, το δίκλινο δωμάτιο θα τους κοστίσει 80 ευρώ/βραδιά με πρωινό και δωρεάν Wi-Fi.
Πληροφορίες και εγγραφές στο www.greekbloggercamp.gr.
[via]