Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Χθες κάνοντας login στο account μου στις υπηρεσίες του Google και συγκεκριμένα στο Google AdSense, είδα ότι επισήμως πλέον “άνοιξε” το πρόγραμμα AdSense και για τα ελληνικά sites, ενώ μέχρι πρότινος ήταν διαθέσιμο μόνο το AdSense για αναζήτηση.
Όπως βλέπετε έχω βάλει διαφημίσεις Google σε 2 σημεία στη δεξιά στήλη του blog, δεν έχω ορίσει κανάλια κλπ, οπότε εμφανίζονται διαφημίσεις αναλόγως του περιεχομένου του blog μου.. Φυσικά δεν περιμένω να βγάλω τα τρελά λεφτά από το AdSense, αλλά μελλοντικά ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται..