Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το Gmail από σήμερα δίνει τη δυνατότητα στους χρήστες του να επιλέξουν μέσα από 30 themes αυτό που τους ταιριάζει περισσότερο. Έτσι, όσοι θέλετε να ξεφύγετε από το συνηθισμένο γαλάζιο-άσπρο χρωματικό συνδυασμό του Gmail, μπορείτε να διαλέξετε αυτό που σας αρέσει.
Μπαίνοντας στο Gmail μου σήμερα, δεν είδα κάποια επιλογή για Themes, ούτε μέσα στα settings, οπότε υποθέτω είναι χρώμα να δοθεί αυτή η δυνατότητα σε όλους τους χρήστες.
Περισσότερα στο Official Gmail Blog.