Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τι δουλειά μπορεί να έχει μία Ferrari στα στενά δρομάκια στα Ζαγοροχώρια;
Είναι να αναρωτιέται κανείς με τι σκεπτικό έκατσε ο ιδιοκτήτης του πολυτελούς αυτοκινήτου στο κάθισμα του οδηγού και αποφάσισε να βολτάρει μέσα στα στενάκια!
Η Ferrari που θα δείτε στο βίντεο παρακάτω χρειάστηκε 20 λεπτά για να διανύσει μία απόσταση 200 μέτρων στα σοκάκια του χωριού Κουκούλι, όπου το φάρδος των δρόμων είναι μόλις 1,94 εκατοστά!
Το πολυτελές super car κινδύνεψε να “σφηνώσει” σε κάποια σημεία, ωστόσο με τη βοήθεια κατοίκων του χωριού κατάφερε να βγει από τα στενάκια χωρίς ζημιές.
Δείτε το βίντεο που κάνει το γύρο του διαδικτύου!