Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Από τον Τάσο Βελιάδη
Ίσως να μην είμαι το καταλληλότερο άτομο για να γράψει για μόδα στην Ελλάδα, ωστόσο, έχοντας δουλέψει με fashion brands και έχοντας παρουσιάσει αρκετές προτάσεις για online καμπάνιες, θα ήθελα να αναφερθώ σε τρεις τρόπους με τους οποίους τα fashion brands θα μπορούσαν να συνδεθούν με τις social fashionistas!
* Ο Τάσος Βελιάδης, business unit director της socialab, έχει 6 χρόνια εμπειρίας στην οnline διαφήμιση. Έχει εργαστεί για διεθνή brands καθορίζοντας την online στρατηγική τους και έχει σχεδιάσει και υλοποιήσει καμπάνιες που έχουν κέρδισαν διεθνή προβολή και διακρίσεις.
Δείτε επίσης:
- Facebook: 8 creative τρόποι για να αυξήσετε το engagement με τους fans σας
- Δημιουργήστε “buzz” για το νέο σας προϊόν στα Social Media