Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Εδώ και πάνω από μία εβδομάδα που οι Αγανακτισμένοι πολίτες κατεβαίνουν στο Σύνταγμα και τις άλλες πλατείες της Ελλάδας για να διαμαρτυρηθούν για την οικονομική κατάσταση στην οποία βρίσκεται η χώρα, το φασκέλωμα και η μούντζα προς το Κοινοβούλιο και τους βουλευτές (ή… βολευτές) πάει σύννεφο!
Εσύ κατέβηκες στο Σύνταγμα να φασκελώσεις και να μουντζώσεις; Έριξες δεκάδες μούντζες αλλά δε σου φτάνει και θέλεις να ρίξεις κι άλλες; Εκνευρίστηκες με τα νέα μέτρα που ανακοινώνουν κάθε τρεις και λίγο ο Παπανδρέου, ο Πακανωσταντίνου και η παρέα τους;
Τα πήρες στο κρανίο όταν είδες πάλι τον Πάγκαλο να λέει «Μαζί τα φάγαμε»;
Όποια ώρα και στιγμή της ημέρας θέλεις, που δε μπορείς να κατέβεις στο Σύνταγμα για live μούντζες, μπορείς να ρίξεις online μούντζες στη Βουλή με την ησυχία σου!
Πώς; Με ένα κλικ στο Vouleftis.gr!