Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σε εξέλιξη βρίσκεται αυτή την ώρα η πορεία από το Πολυτεχνείο στην Αμερικανική Πρεσβεία, όπως γίνεται κάθε χρόνο τέτοια μέρα για την επέτειο του Πολυτεχνείου.
Φοιτητές και πολίτες βρίσκονται επίσης συγκεντρωμένοι στην πλατεία Συντάγματος, που κατέβηκαν στο κέντρο για την επέτειο του Πολυτεχνείου, αλλά και για να διαμαρτυρηθούν για την οικονομική κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα, τα σκληρά δημοσιονομικά μέτρα κλπ.
Το θετικό είναι ότι δεν έχουν υπάρξει επεισόδια μέχρι στιγμής, εκτός από κάποιες προσαγωγές που έγιναν προληπτικά από την αστυνομία.
Δείτε εδώ τι συμβαίνει αυτή την ώρα στο κέντρο της Αθήνας και την Αμερικανική Πρεσβεία.
Live Streaming
Watch live streaming video from stopcarteltvgr at livestream.com
Φωτο: Ελεύθεριος Σουχάιμπ