Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σε ισχύ βρίσκεται το εορταστικό ωράριο στα καταστήματα, για να μπορέσει ο κόσμος να κάνει τις αγορές του εν όψει των γιορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
Το ωράριο που έχει προτείνει ο Σύνδεσμος Επιχειρήσεων Λιανικής Πώλησης Ελλάδος καθ΄όλη τη διάρκεια της εορταστικής περιόδου των Χριστουγέννων, της Πρωτοχρονιάς και των Φώτων είναι:
– Για τις καθημερινές από τις 9 το πρωί έως τις 9 το βράδυ
– Για το Σάββατο από τις 9 το πρωί έως τις 8 το βράδυ (συμπεριλαμβανομένων του Σαββάτου της παραμονής Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς)
Καλές γιορτές!