Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όλα συνέβησαν πριν από μερικές μέρες…
Η Ελένη Μενεγάκη στην εκπομπή της κάποια στιγμή δείχνει προϊόντα και ηλεκτρικές συσκευές που έχουν φέρει στο στούντιο.
Μέσα σε αυτά και ένα iPhone 5 το οποίο πιάνει μαζί με το κουτί του η γνωστή παρουσιάστρια για να το δείξει στους τηλεθεατές λέγοντας ότι είναι το iPhone 5 μπλα μπλα μπλα…
Δεν έχουν περάσει μερικά δευτερόλεπτα από τη στιγμή που το έχει πιάσει στα χέρια της το νέο iPhone 5 και αυτό φεύγει απ΄τα χέρια της και σκάει στο πάτωμα!
Τι συμφορά ήταν αυτή, η Ελένη Μενεγάκη πέφτει στα πατώματα (που έχουν χαλιά Μοιραράκη όμως σημαντική λεπτομέρεια) περιμένοντας από τους συνεργάτες της να την ενημερώσουν αν λειτουργεί ακόμα η συσκευή!
Το φοβήθηκε η Ελενίτσα, μη τυχόν βγει off το κινητό και χρειαστεί να βάλει το «τρομερό» ποσό (που για τα δικά της οικονομικά δεδομένα είναι πενταροδεκάρες) των 740 ευρώ από την τσέπη της;