Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Media Markt διακρίθηκε στα φετινά e–evolution Awards, ως η πιο αναγνωρισμένη διοργάνωση που εδώ και μια δεκαετία αναδεικνύει τις βέλτιστες πρακτικές στο Ηλεκτρονικό Εμπόριο και Επιχειρείν, παγιώνοντας τη θέση της ανάμεσα στα κορυφαία e-Shops των τελευταίων 10 ετών.
H Media Markt επενδύει συνεχώς σε σύγχρονες υπηρεσίες κάνοντας πράξη το όραμα της για μια ενιαία omnichannel εμπειρία σε όποιο κανάλι αγοράς και αν επιλέξει ο τελικός καταναλωτής. Πρόσφατο παράδειγμα αποτελεί το “Personal Video Shopping”, ο νέος ευέλικτος τρόπος αγορών που ήρθε για να διευκολύνει τους “smart shoppers” και να φέρει τα προϊόντα και τις λύσεις τεχνολογίας ακόμα πιο κοντά τους.
Τα e-evolution Awards αποτελούν διοργάνωση του Marketing Week, της BOUSSIAS και του Εργαστηρίου Ηλεκτρονικού Εμπορίου (ELTRUN) του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.