Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πριν από λίγο πείραζα τον κώδικα του xblog στο wordpress… Κάποια πατάτα έκανα, έσβησα κάποιο κομμάτι κώδικα που δεν έπρεπε, με αποτέλεσμα η πρώτη σελίδα του blog να εξαφανιστεί και να εμφανίζει error page σε όποιον έμπαινε www.xblog.gr.
Τι κάνω;
Μήνυμα στον Απόστολο από Digitalbox: Απόστολε SOS! Κάτι χάλασα στον κώδικα του blog, στον επεξεργαστή θεμάτων -> “Κύρια Σελίδα Θέματος” και δε φαίνεται η πρώτη σελίδα!
Απάντηση: Το κοιτάω αμέσως.
Και μετά από λίγα λεπτά έρχεται άλλο sms “Fixed”.
Ό,τι και να πω ειλικρινά είναι λίγο. Όσες φορές τον έχω χρειαστεί, ακόμα και Σάββατο νωρίς το πρωί ή Παρασκευή βράδυ όπως τώρα, ο Απόστολος ήταν αμεσότατος, επιλύοντας οποιοδήποτε πρόβλημα παρουσιαζόταν κάθε φορά σε πολύ σύντομο χρόνο.