Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Καθημερινά πλέον χρησιμοποιούμε άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο Google, Facebook, Twitter, Google Maps, Foursquare και άλλες online υπηρεσίες. Τι θα γινόταν όμως αν υπήρχαν αυτές οι υπηρεσίες κατά την γέννηση του Χριστού; The Digital Story of the Nativity, δες το βίντεο!
Πολύ απλά το χαρμόσυνο γεγονός θα αναμεταδιδόταν μέσα από όλα αυτά τα social networks – κανάλια επικοινωνίας – υπηρεσίες. Χιλιάδες ή εκατομμύρια status updates στο Facebook, tweets, emails, check-ins στο Foursquare και δε συμμαζεύεται!
Καλές γιορτές!