Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σε πάρκο της Κίνας, μερικοί καλλιτέχνες οικολογικά ευαίσθητοι έπαιξαν με την φαντασία τους και δημιούργησαν κάποια «αλλιώτικα» δέντρα!
Χρησιμοποιώντας οικολογικές μπογιές, φιλικές προς τα δέντρα και το περιβάλλον, ζωγράφισαν διάφορα ζώα πάνω στα δέντρα αυτά.
Έτσι, τα δέντρα απέκτησαν τη μορφή ζώων και η πρωτότυπη αυτή διακόσμηση έχει τραβήξει το ενδιαφέρον των επισκεπτών του πάρκου.
Το συγκεκριμένο πάρκο βρίσκεται στη περιοχή Σενζέν που αποτελεί την επαρχία της Γκουάνγκντουγκ.