Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μήπως είσαι από αυτούς που γκρινιάζουν για τις ατέλειωτες ώρες που κάθονται στο γραφείο δουλεύοντας;
Με το Bend Desk θα ξεχάσετε όσα γνωρίζατε για τα γραφεία στην τωρινή τους μορφή!
Ένα εντυπωσιακό, φουτουριστικό γραφείο ή αλλιώς «πάγκο εργασίας», δημιούργησαν επιστήμονες στο πανεπιστήμιο του Aachen στη Γερμανία!
Το Bend Desk διαθέτει οθόνη αφής multi-touch, δύο βιντεοπροβολείς, τρεις κάμερες, LED καθώς και υπέρυθρες ακτίνες!
Εντυπωσιακό, έτσι;
Δείτε το βίντεο!