Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τη δυνατότητα να χρησιμοποιούν το πάγιό τους όπως επιθυμούν, χωρίς περιορισμούς, για ομιλία, μηνύματα SMS ή MMS και πλοήγηση στο internet από το κινητό τους τηλέφωνο, προσφέρει για πρώτη φορά στους συνδρομητές συμβολαίου η Cosmote, με την εμπορική διάθεση των νέων οικονομικών προγραμμάτων «Cosmote My Way».
Συγκεκριμένα, με τα δέκα νέα προγράμματα «Cosmote My Way», με πάγια που ξεκινούν από 20 ευρώ, οι συνδρομητές της εταιρίας μπορούν απλά να επιλέγουν ένα μηνιαίο ποσό και να το καταναλώνουν με διαφορετικό τρόπο κάθε μήνα σε οποιονδήποτε συνδυασμό από δωρεάν:
- Λεπτά ομιλίας
- Λεπτά βιντεοκλήσεων
- Μηνύματα SMS
- Μηνύματα MMS
- Πλοήγηση στο Internet
Τα νέα προγράμματα «Cosmote My Way» απευθύνονται σε νέους και υφιστάμενους συνδρομητές και διατίθενται σε όλα τα καταστήματα Cosmote, Γερμανός, στα OTEshops και στο εκτεταμένο εμπορικό δίκτυο αντιπροσώπων της εταιρίας.
Αναλυτικά τα νέα οικονομικά προγράμματα: