Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το iPhone 3G βρίσκεται από χθες το απόγευμα σε κάποια OTE shops, πιθανολογείται ότι έχουν γίνει παραλαβές και σε καταστήματα “Γερμανός”, αφού σήμερα το πρωί αναμένεται να ξεκινήσουν κανονικά οι πωλήσεις!
Ο Κώστας συνομίλησε με άτομα από την Cosmote, που ούτε επιβεβαίωσαν ούτε αρνήθηκαν το ότι αύριο ξεκινάει η διάθεση του iPhone 3G από το δίκτυο καταστημάτων της εταιρείας, ωστόσο επισκέφθηκε το ΟΤΕ shop του Αγίου Δημητρίου, όπου σήμερα παρέλαβαν τα δύο πρώτα κομμάτια, ενώ έχει στηθεί και ειδικό stand για να περιεργάζεται ο κόσμος το κινητό.
Ακόμη δεν μπορούμε να πούμε με βεβαιότητα τις τιμές με τις οποίες θα διατεθεί η συσκευή, ενώ δεν έχουν γίνει γνωστά με τι πακέτα συμβολαίου θα διατεθεί (χρόνος ομιλίας, SMS, όγκος δεδομένων).
[photo by Gojca]