Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Οι διαφημιστές που σχεδίασαν τις νέες καμπάνιες για Cosmote και Wind φαίνεται ότι έβαλαν τα δυνατά τους, είχαν έμπνευση και οι διαφημίσεις που ετοίμασαν προκάλεσαν αίσθηση! Η WIND με τον “Πρόεδρο” στης φυλακής τα σίδερα και η Cosmote με τον ψήστη hot dog έξω απ΄το γήπεδο!
Η διαφήμιση προωθεί τα προγράμματα Cosmote Απεριόριστα, που προσφέρουν περισσότερες δυνατότητες συγκριτικά με τα προγράμματα των άλλων εταιριών, όπως και στην τηλεοπτική διαφήμιση ο ένας ψήστης hot dog φτιάχνει hot dog με τα πάντα όλα μέσα, σε αντίθεση με τον διπλανό ψήστη που προσφέρει λιγότερα και δεν έχει δουλειά.
Δείτε το βίντεο!