Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Σε μια μάχη εντυπώσεων περισσότερο, οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας κατά καιρούς βγάζουν διαφημιστικά σποτ ή ανακοινώσεις σχετικά με την ποιότητα του σήματός τους, την κάλυψη όλης της Ελλάδας ακόμα και των πιο απομακρυσμένων περιοχών. Η πραγματικότητα βέβαια δεν είναι ακριβώς έτσι, αφού ακόμα υπάρχουν απομακρυσμένες και λιγότερο απομακρυσμένες περιοχές που δεν έχεις καλό σήμα ή για όσους θέλουν καλό 3G ακόμα και σε κεντρικά σημεία πόλεων δε μπορούν να το βρουν.
Η Cosmote από σήμερα με νέο σποτ μας λέει “Σήμα Καμπάνα”… Εσείς έχετε σήμα καμπάνα στην περιοχή σας και με ποια εταιρία;