Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η Παναγούλα και η Γιαννούλα (οι συμπαθέστατες γιαγιάδες) και η κατσίκα Νίνα επέστρεψαν… Δείτε την συνέχεια της διαφήμισης της COSMOTE με την Νίνα να είναι… «by far η πιο αποδοτικιά»!
Πρόκειται για το δεύτερο σποτ που παίζεται εδώ και λίγες ώρες. Οι διαφημίσεις αυτές με τις κατσίκες (δείτε την πρώτη μαζί με το making of εδώ) έχουν συγκεντρώσει είτε κόσμο που τις γουστάρει τρελά και ρίχνει πολύ γέλιο όταν τις βλέπει, είτε κόσμο που τις… απεχθάνεται και τις βρίσκει ως τις χειρότερες διαφημίσεις που έχουν βγει ποτέ!
Εσείς σε ποια κατηγορία είστε;
Το μήνυμα της διαφήμισης; Η… Νίνα δίνει περισσότερα και ζητάει λιγότερα, όπως ακριβώς και η COSMOTE.