Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αυτή την Κυριακή 19 Ιουλίου το Clubber.gr και η ομάδα Playground παρουσιάζουν τον Dave Seaman σε ένα μοναδικό event που θα γίνει στο Candy Bar Summer Paradise! Το απόλυτο απογευματινό πάρτι της Αθήνας με καλεσμένο τον ιδρυτή της Audiotherapy και cd compiler της Global Underground και Renaissance, που γίνεται με αφορμή την συμπλήρωση 5 χρόνων από την έκδοση της μεγάλης επιτυχίας Viton + Stel – Wooden Swordz, μαζί με τους Viton, Stel και Angel.
Πριν το πάρτι, μπορείτε να απολαύσετε live τους παραγωγούς του Mad Radio 106,2 «Της Ώρας»: Μαίρη Συνατσάκη, Νίκη Ζαχαροπούλου, Αλέξανδρος Πρωτοπαπάς από τις 13:00 μέχρι τις 16:00.
Με ένα κλικ στο clubber.gr μπορείτε να μπείτε και στην κλήρωση για 10 διπλές προσκλήσεις για το event με τον Dave Seaman αυτή την Κυριακή!
Candy Bar Summer
Πλαζ Αγίου Κοσμά (2η στάση Τραμ Αγ. Κοσμά), Ελληνικό (210 3317801)
Είσοδος: 15 ευρώ (περιλαμβάνει ποτό)