Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η φίλη μου η Αφροδίτη πήγε για δεύτερη φορά στο Imperia Ice Club που βρίσκεται στο Fresh Hotel στο κέντρο της Αθήνας και έβγαλε και αρκετές φωτογραφίες για όλους εσάς!
Το club είναι φτιαγμένο από πάγο, έχει χωρητικότητα 15 ατόμων, τα οποία μπαίνουν μέσα ανά 45 λεπτά. Δέκα λεπτά νωρίτερα μπαίνουν σε θάλαμο προσομείωσης προκειμένου να προσαρμοστούν τα σώματα σε θερμοκρασίες -5 βαθμών Κελσίου, ενώ η διαμονή εντός του club διαρκεί 25 λεπτά.
Πριν την είσοδο στο club σας δίνουν ισοθερμικά μπουφάν, ενώ καλό είναι οι κυρίες να μην πάτε με φούστα, λόγω του ψύχους! Η είσοδος στο Imperia Ice Club θα σας κοστίσει 15 ευρώ, ποσό στο οποίο περιλαμβάνονται δύο κοκτέιλ.