Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Η οικονομική κρίση μας έχει χτυπήσει εδώ και μερικούς μήνες την πόρτα… Μπορεί στην Ελλάδα οι συνέπειες να μην είναι ακόμα ορατές 100%, όπως στον υπόλοιπο κόσμο, με την ανεργία να χτυπάει κόκκινο και να μετράμε ήδη απολύσεις χιλιάδων εργαζομένων από εταιρείες – κολοσσούς…
Παραπάνω βλέπετε μία χιουμοριστική αλλαγή μερικών από των πιο γνωστών brand logos παγκοσμίως, μετά την οικονομική κρίση!
[Thanks MaryLou]