Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Το ημερολόγιο σήμερα δείχνει 20 Νοεμβρίου, βρισκόμαστε ένα μήνα και κάτι μέρες πριν τα Χριστούγεννα… Σε όλο τον κόσμο ήδη έχουν αρχίσει να στολίζουν χριστουγεννιάτικα δέντρα, να τοποθετούν λαμπιόνια και άλλα τέτοια χαρούμενα…
Η magica στο SheBlogs.eu ξεκίνησε ένα θεματικό blog για τα Χριστούγεννα. Η διεύθυνση του blog είναι sheblogs.eu/christmas και σε αυτό θα βρείτε post για ό,τι έχει να κάνει με τα Χριστούγεννα: Φωτογραφίες, βίντεο, κάλαντα, tips, προτάσεις και πολλά άλλα…
Καλά -blogging- Χριστούγεννα!