Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Λίγες μέρες έμειναν για την έναρξη της λειτουργίας του TVXS.gr (TV Χωρίς Σύνορα), τη WEB TV δηλαδή που ετοιμάζει ο Στέλιος Κούλογλου. Στο TVXS θα έχει τη δική του εκπομπή και ο Νικόλας Μπαρδάκης του neolaia.gr, η οποία θα έχει τίτλο “Blog-In”.
Στην εκπομπή, απ΄όσο ξέρω μέχρι τώρα, ο Νικόλας θα καλεί κάθε εβδομάδα κάποιον ή κάποιους bloggers. Γενικότερα η όλη προσπάθεια του Κούλογλου και όσων συμμετέχουν σε αυτή ακούγεται πολύ ενδιαφέρουσα και μακάρι να πάει καλά!
Για την ώρα δείτε το trailer της εκπομπής του Νικόλα!