Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Αύριο Δευτέρα 15 Οκτωβρίου bloggers από όλον τον κόσμο ενώνουν τα… post τους, θέτωντας τις απόψεις τους για το περιβάλλον. Απόψεις, σχόλια, ερωτήσεις, κριτική και ό,τι άλλο θέλετε να πείτε γράψτε το αύριο στο blog σας!Ο στόχος είναι να γράψουν όσο γίνεται πιο πολλοί, να μας διαβάσουν ακόμα περισσότεροι και να μας λάβουν σοβαρά υπόψη οι άνθρωποι που κρατούν τις τύχες του πλανήτη στα χέρια τους, δηλαδή κυβερνήσεις, άλλοι φορείς, αλλά και όλοι εμείς, που με μικρές και απλές καθημερινές κινήσεις μπορούμε να κάνουμε κάτι!
Περισσότερα στο blogactionday.org.