Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Όσοι περιμένετε πώς και πώς το iPhone στην Ελλάδα, από σήμερα μπορείτε να το βλέπετε στο Πλαίσιο στο The Mall! Το Πλαίσιο φέρνει το πρώτο iPhone στην Ελλάδα, δυστυχώς όμως δε θα μπορέσετε να το αγοράσετε, αφού θα υπάρχει στο κατάστημα μόνο για επίδειξη! Θα περάσω σίγουρα μέσα στις επόμενες μέρες να το δω από κοντά 🙂
Update 17/7: Όπως είδα στο plaisio.gr εκτός από το κατάστημα στο The Mall, μπορείτε να δείτε το iPhone και στα καταστήματα Πλαίσιο στη Στουρνάρη, στον Πειραιά και στη Βουλιαγμένη.
[via]