Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ο Γιώργος πρόσφατα αποφάσισε να αφήσει το iOS και το iPhone του και να περάσει στο Android και το Sony Xperia Z…
Όπως θα τον δείτε να λέει στο βίντεο, το iPhone τα τελευταία 1-2 χρόνια δεν έχει κάτι δυνατό να παρουσιάσει, κάποια σημαντική καινοτομία, έτσι αποφάσισε να αφήσει το λειτουργικό iOS της Apple και το iPhone 4 και να περάσει στο Android επιλέγοντας το νέο Sony Xperia Z.
Δείτε το βίντεο με τα σχόλια και τις εντυπώσεις του από το switching!