Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Μετά τις πρώτες φωτογραφίες από την 7η Διεθνή Έκθεση Αυτοκινήτου, ανεβάζω ακόμα μερικές από πιο σπορ αυτοκίνητα, φτιαγμένα για πολλά γκάζια.. Κάνοντας κλικ στην κάθε φωτογραφία μπορείτε να δείτε πληροφορίες για το κάθε ένα από αυτά.
Το αυριανό σχετικό με τα αυτοκίνητα και την έκθεση post θα περιλαμβάνει φωτογραφίες από τα jeep και μετά θα περάσουμε στα πιο πολυτελή. Ο κύκλος αυτών των posts θα ολοκληρωθεί σε μερικές μέρες με φωτογραφίες από τα υπερπολυτελή αυτοκίνητα που παρουσιάστηκαν στην έκθεση. Enjoy!