Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
To zoo.gr με χαρά μας παρουσιάζει τον μοναδικό ολοκληρωμένο εικονικό κόσμο στα ελληνικά! Μπαίνοντας στο zoo.gr κάντε κλικ στο νέο εικονίδιο “3D World” και δημιουργήστε το δικό σας avatar, επιπλώστε το δωμάτιό σας, διασκεδάστε με άλλους εικονικούς χρήστες παίζοντας, χορεύοντας, αλληλεπιδρώντας σε ένα 3D περιβάλλον!
Πρόκειται για μία αποκλειστική συνεργασία της Zoo Bytes με τη γερμανική εταιρία Smeet που δίνει νέα δυναμική στην online εμπειρία των μελών του zoo.gr κάνοντας το networking παιχνίδι! Ανταλλαγές videos, massive multiplayer παιχνίδια και φωνητικές κλήσεις είναι μερικά μόνο από τα πρωτόγνωρα χαρακτηριστικά που θα συναντήσουν οι Έλληνες χρήστες μέσα στον 3D World.