Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 27 Δεκεμβρίου 2013 - XBLOG.GRSkip to content
Μία εξαιρετική χρονιά για το ηλεκτρονικό εμπόριο στην Ελλάδα ήταν το 2013, με τον ρυθμό ανάπτυξης να φτάνει το 25% σε σχέση με το 2012, ενώ υπάρχουν προοπτικές για περαιτέρω αύξηση των μεγεθών στο μέλλον.