Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 19 Απριλίου 2012 - XBLOG.GRSkip to content
Πριν από μερικές ημέρες είχα μία σύντομη συνομιλία με τον Κυριάκο, έναν "παλιό" στο χώρο των εκδόσεων σχετικά με τις νέες τεχνολογίες (έντυπα, sites κλπ)...
Το XBLOG χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία του.