Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 110
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 111 6 Οκτωβρίου 2011 - XBLOG.GRSkip to content
Σήμερα τα ξημερώματα ο ιδρυτής της Apple και CEO μέχρι πριν από λίγο καιρό, Steve Jobs, έφυγε από τη ζωή, σε ηλικία 56 ετών! Ο Steve Jobs έδινε μάχη με τον καρκίνο στο πάγκρεας για να κρατηθεί στη ζωή, την οποία δυστυχώς έχασε!
Το XBLOG χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία του.