Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Λοιπόν το αποφάσισα: Αύριο παραγγέλνω όλα τα καλά αναβολικά, προσλαμβάνω κι έναν καλό “προπονητή” και θα κατέβω στους επόμενους Ολυμπιακούς Αγώνες! Γυμναστική; Τι να την κάνω; Δε χρειάζεται… Όλα γίνονται με χημικά… Θα βγω ΠΡΩΤΟΣ, θα γίνω δεκτός στο Προεδρικό Μέγαρο και το Μαξίμου, θα μου δώσουν ένα κάρο προνόμια, θα έχω χορηγούς τις μεγαλύτερες εταιρίες αθλητικών ειδών, θα μπω και στο Δημόσιο!
Τι κι αν σε λίγα χρόνια όμως θα καταστραφεί ο οργανισμός μου από άποψη υγείας… Θα έχω ζήσει την απόλυτη ευτυχία, όλοι θα με δοξάζουν, θα με συγχαίρουν κι εγώ από μέσα μου θα γελάω που τους ξεγέλασα όλους…
Και μετά, αν τύχει και με πιάσουν σε κάναν έλεγχο ντοπέ, θα βγω και θα πω ότι λυπάμαι που δε μπορώ να υπηρετήσω την πατρίδα μου, θα πω ότι μας έχουν στο στόχαστρο, ότι δεν είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τέτοιο, αλλά δε μπορώ να το αποδείξω.
Ώπα ώπα, η Ντόπα!