Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Ούτως ή άλλως είχα αποφασίσει να μην ψηφίσω ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ πριν από πολύ καιρό, αφού τα χρόνια της κυβέρνησης της ΝΔ είδα ότι πραγματικά έκαναν ελάχιστα πράγματα για τον κόσμο και πολλά για τους ίδιους τους τους εαυτούς. Φυσικά οι πρόσφατες πυρκαγιές ήταν το κερασάκι στην τούρτα όσον αφορά την απόφασή μου. Ανοργανωσιά και όλοι οι υπεύθυνοι κρυμμένοι.
[image via]