Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Κοίτα να δεις τι χάνω που δεν βλέπω πολύ τηλεόραση… Κυρίες και κύριοι η Ρούλα Βροχοπούλου για ακόμα μία φορά δείχνει on camera το δράμα που περνάει με τον σύζυγό της που την εγκατέλειψε…
Και φυσικά λέει πάλι ότι δε θα εμφανιστεί ποτέ ξανά στην τηλεόραση!
[via]