Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Τέτοια πρωτοσέλιδα είναι ντροπή για τον Τύπο. Μετά καθόμαστε και σκεφτόμαστε γιατί γίνονται επεισόδια στα γήπεδα, γιατί φανατίζονται τόσο κάποιοι οπαδοί, γιατί… γιατί… γιατί… Η συγκεκριμένη εφημερίδα έχει ιστορία τέτοιων πρωτοσέλιδων και χαίρομαι απ΄τη μία πλευρά που στις 31 Μαΐου αναστέλλει την κυκλοφορία της.
Λυπάμαι απ΄την άλλη για τους δημοσιογράφους, συντάκτες και τεχνικούς που θα μείνουν άνεργοι και οι οποίοι ελπίζω να απορροφηθούν γρήγορα από άλλο έντυπο ή ηλεκτρονικό μέσο.
[via]