Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Πήρα τα δύο screenshots που βλέπετε σε αυτό το post χθες και προχθές. Προέρχονται από τα portals pathfinder.gr και e-go.gr, υποθέτω όμως ότι αντίστοιχα διαφημιστικά θα παίζουν και σε άλλα μεγάλα portals…
Ένα έχω να πω μόνο: Έλεος!
Μιλάμε για banners τα οποία όπως βλέπετε καλύπτουν σχεδόν ολόκληρο το site! Και όλα αυτά με το που περάσεις με τον δείκτη του mouse σου πάνω από τα διαφημιστικά.