Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Την στιγμή της άφιξης του Γιώργου Παπανδρέου στα γραφεία του ΠΑΣΟΚ στην Ιπποκράτους άναψαν τα πρώτα καπνογόνα… Το τζιπ που μετέφερε τον πρόεδρο του κόμματος σταμάτησε αρκετά μέτρα πριν τα γραφεία και ο κ. Παπανδρέου περπάτησε μέχρι εκεί μαζί με τη σύζυγό του, χαιρετώντας τον κόσμο. Δείτε φωτογραφίες.
Φωτογραφίες: Τάσος Βελιάδης