Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 81
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 82
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/xblog.gr/httpdocs/wp-content/plugins/wp-last-modified/wp-last-modified.php on line 93
Προχθές “έκραζα” για την καθυστέρηση της εφαρμογής του φοιτητικού ίντερνετ σε φθηνή τιμή για τους φοιτητές. Και σήμερα το μεσημέρι ενώ άκουγα Flash 96.0 άκουσα ότι η εφαρμογή του προγράμματος ξεκινά τη Δευτέρα 27 Μαρτίου 2006.
Αντιγράφω από το in.gr
[..] Σύμφωνα με την ανακοίνωση των τριών υπουργών, η κανονική λειτουργία του όλου προγράμματος για τους φοιτητές-χρήστες θα γίνει σταδιακά, ξεκινώντας από τις 27 Μαρτίου.
Ανάλογα με την πρόοδο των εγγραφών και την ανταπόκριση των συστημάτων, θα επιδιωχθεί η ομαλότερη και ταχύτερη δυνατή κάλυψη όλων των ελληνικών ιδρυμάτων της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. [..]
Επίσης από σήμερα λειτουργεί κανονικά και η επίσημη ιστοσελίδα για το πρόγραμμα “ΔΙΟΔΟΣ”, την οποία μπορείτε να επισκεφθείτε κάνοντας κλικ στο www.diodos.net.gr.